Show your special announcement here or turn this off. Buy theme now!
Powered by Blogger.

On the blog

Signup Page widget

.

GBTS

Czy to brzmi znajomo?
Tygodnie albo nawet miesiące oczekiwania… niekończące się e-maile tam i z powrotem… niejasne terminy… co powoduje frustrację na wszystkich kontach, tylko po to, aby zrobić branding lub stronę internetową… i tak mija kolejny rok!
Co gdybym Ci powiedziała, że...
Możesz mieć markę lub stronę internetową w JEDEN dzień? Niemożliwe?! Zamknij oczy i wyobraź to sobie przez chwilę. Budzisz się, nalewasz kawę i siadasz do pracy nad swoim biznesem. Tylko zamiast martwić się przerażającą niedokończoną stroną internetową lub brandingiem, który wisiał nad twoją głową, masz teraz profesjonalnego projektanta, który poświęcił Ci czas, aby zrobić to za Ciebie - w ciągu jednego dnia!
Przedstawiam Ci rozwiązanie
Jest to w 100% możliwe i dokładnie tak zaprojektowałam mój program, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki w jeden dzień! Musisz jednak pamiętać, że rezerwujesz mój DZIEŃ, a nie zestaw produktów. Ale ponieważ projektuję od ponad siedmiu lat i intensywnie pracuję nad wdrażaniem coraz lepszych rozwiązań dla moich klientek, zaprojektowałam rozbudowany, bezproblemowy i wydajny program, który pozwala nam osiągnąć maksymalne wyniki w jak najkrótszym czasie. Każdy intensywny Book Me For A Day jest wyjątkowy, a to, co dzieje się w ciągu dnia, zależy od konkretnych celów i potrzeb!
Co możemy wspólnie stworzyć w jeden dzień?
 • Intensywne projektowanie marki: proste logo, wybór kolorów i czcionek, ikony / ilustracje, zdjęcia, przewodnik po stylu marki + szablony graficzne.
 • Intensywne projektowanie strony www: przeprojektowanie, odświeżenie lub zupełnie nowa strona, abyś mógła zacząć pozyskiwać potencjalnych klientów i rezerwować klientów! (3-5 podstron w ciągu jednego dnia)
 • Konfiguracja kursu online: pełna konfiguracja i połączenie kursu, strony kursowej, sekwencji wiadomości e-mail i wszystkich elementów technicznych, których potrzebujesz, aby zapewnić płynną obsługę swoich uczniów!
 • Być może potrzebujesz kombinacji powyższych elementów? Pamiętaj, że musisz wtedy zarezerwować odpowiednią ilość dni
 • Moduły
  Identyfikacja wizualna & materiały drukowane
  Projekty logo, palety kolorów i fontów, mood boardy i brand boardy, wizytówki, papier firmowy, wzory, oprawy graficzne profili w mediach społecznościowych
  Kurs online
  Projekty stron www, strony lądowania, sklepy, blogi, ebooki, workbooki, kalendarze, planery, szablony, plakaty do druku, materiały wideo, kursy online, programy partnerskie
  Materiały marketingowe & szablony grafik
  Otrzymasz zestaw szablonów grafik do Canvy gdzie stworzysz konieczne materiały wizualne do promocji swojego biznesu bez zatrudniania grafika.
  Sprawdzony szablon lejka sprzedażowego
  Rozwijanie biznesu bywa ciężką przeprawą, ale z wzorem skutecznego lejka sprzedażowego osiągniesz więcej w krótszym czasie.
  Szablony treści reklamowych
  Każdy produkt czy usługa wymaga odpowiedniej promocji. Nic nie dzieje się samo. Jeśli nie poinformujesz klientów o swojej nawet najbardziej genialnej ofercie nikt jej nie kupi.
  Wsparcie mailowe
  Jeśli będziesz mieć wątpliwości, pytania lub utkniesz z czymś nad czym pracujesz w związku z naszą współpracą zawsze możesz zapytać. Masz 30 dni wsparcia mailowego i gwarancję, że nie zostajesz z tematem sama.
  • Evelina Leśniewska
   Konsultacja blogowa z Alex to świetna inwestycja, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z blogowaniem. Alex dokładnie analizuje każdą podstronę, pasek boczny - jednym słowem wszystkie elementy naszej witryny. Daje konkretne wskazówki i wyjaśnia, dlaczego coś powinno być tak, a nie inaczej. Poleca także wiele przydatnych wtyczek, które nie tylko upiększają stronę lub poprawiają jej funkcjonowanie, ale przede wszystkim ułatwiają nam pracę. Alex pomógła mi wyłapać drobne błędy i ujednolicić całość w spójny, harmonijny sposób. Spojrzała na mojego bloga z punktu widzenia czytelnika, który często wymyka się nam autorom. Konsultacja z Alex była „wisienką na torcie”.
  • Natalia Dubik
   Miałam przyjemność wziąć udział w konsultacjach na temat mojej marki. Jako feedback dostałam dużo wskazówek, co zmienić, co ulepszyć. Rzeczowo, konkretnie, tak jak lubię najbardziej. Polecam serdecznie.
  • Agata Dąbek
   Brałam udział w konsultacji na temat mojej marki. Jestem bardzo zadowolona. Z Olą szybko można złapać kontakt i "nadawanie na tej samej fali" :) Będziemy dalej pracować nad spójnością mojej marki i stroną www na dalszych konsultacjach. Polecam!
  • Gosia Kozłowska
   Polecam pracę z Olą. Dała mi wiele wskazówek, jak dobrze zbudować stronę, i sporo pomysłów na automatyzację mojego biznesu. Osoba zaczynająca swój biznes znajdzie w niej ogromne wsparcie, a ta bardziej zaawansowana - doświadczone oko i ekspercką perspektywę.

  Jestem psychoterapeutą i terapeutą od uzależnień, który pomaga ludziom odzyskać zdrowie i na nowo cieszyć się życiem. Dzięki współpracy z Alex płynnie przeszedłem od posiadania zaledwie FB page do systematycznego pozyskiwania klientów. Poprowadziła mnie za rękę, dała narzędzia i cierpliwie wyposażyła w wiedzę potrzebną do zbudowania solidnych postaw biznesu. Najlepiej zainwestowane pieniądze ever!

  My name is Daria Szczawińska. I am an istagramer and entrepreneur. I work in the MLM industry. Thanks to the cooperation with Alex, I have put my profile in order and adapted it to a profit-making activity. He has enormous knowledge not only about Instagram, but also about running an online business. We are in constant contact and none of my questions have ever been left unanswered. Firecracker girl!

  Gotowa?
  Zarezerwuj mój dzień i omówmy twoje opcje oraz realistyczne działania w ciągu jednego dnia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odezwij się do mnie, postaram się rozwiać twoje wątpliwości!
  To rozwiązanie JEST dla Ciebie jeśli
 • Nie chcesz tracić czasu na żmudne zadania i wolisz się skupić na tym co liczy się najbardziej i co kochasz robić
 • Masz dosyć robienia wszystkiego samodzielnie i męczy Cię uczenie się wszystkiego od podstaw
 • Czujesz się przytłoczona obowiązkami i masz wrażenie, że ciągle ich przybywa, a Tobie już zaczyna brakować sił
 • Wiesz, że zatrudnienie etatowej pomocy jest kosztowne, a jeszcze bardziej kosztowna jest nauka na własnych błędach
 • To rozwiązanie NIE jest dla Ciebie jeśli
 • Jesteś Zosią - samosią, która uwielbia robić wszystko sama i boisz się oddać kontrolę w inne ręce
 • Masz już jakieś podstawy, jesteś maniaczką DIY i w sumie lubisz się uczyć nawet jeśli zajmie Ci to dużo czasu
 • Właściwie to nie wiesz czy szukasz konkretnej pomocy, trochę się rozglądasz i trochę nie wiesz czy to jest dla Ciebie
 • Wiesz, że potrzebna Ci pomoc bo przestajesz powoli ogarniać i Twój biznes zaczął Cię przyprawiać o ból głowy, ale wolisz OSZCZĘDZIĆ
 • Dlaczego warto ze mną współpracować?
  Nazywam się Alexandra Ross i pomagam kreatywnym kobietom budować biznes online na własnych warunkach, gdziekolwiek się znajdują. Pracuje zdalnie od siedmiu lat. Z wykształcenia jestem technikiem administracji, z pasji grafikiem komputerowym. Chociaż to co robię daleko wykracza poza wsparcie graficzne. Pomagam kobietom tworzyć silne i zarabiające biznesy w sieci. Wiem jak to jest zaczynać od 0 i popełnić przy tym masę błędów. Nie chcę byś Ty też tak zaczynała. Gdybym na starcie spotkała kogoś kto wie tyle co ja dziś prawdopodobnie byłabym dziś w innym miejscu, ale nie żałuję. Jestem wdzięczna, ponieważ dzięki temu mogę zmienić życie i biznes każdej osoby, którą spotykam na swojej drodze. Taka mała misja, ponieważ wierzę, że zmieniając życie jednej osoby zmieniam kawałek świata. Moimi klientami są blogerki, właścicielki sklepów kreatywnych, autorki kursów i książek, trenerki pewności siebie i cała masa kobiet z pazurami, które zdecydowały się przejąć ster i stworzyć biznes, który pozwoli im osiągnąć równowagę między sukcesem i zadowoleniem z życia. Nie znam żadnej cudownej metody zarabiania miliona w ciągu jednej nocy, ponieważ ona nie istnieje, ale powinieneś wiedzieć, że nie musisz ciężko pracować, aby odnieść sukces. Wszystko, co musisz zrobić, to mądrze pracować, korzystając z zasobów, które już masz.
  Gotowa?
  Zarezerwuj mój dzień i omówmy twoje opcje oraz realistyczne działania w ciągu jednego dnia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odezwij się do mnie, postaram się rozwiać twoje wątpliwośći!
  FAQ
  Kiedy i jak możemy zacząć?
  Jak tylko ustalimy szczegóły współpracy. Zanim podejmiesz decyzję umów się na darmową konsultację wstępną, abym mogła sprawdzić czy faktycznie mogę Ci pomóc oraz czy nadajemy na tych samych falach.

  Czy nie będzie szybciej jeśli zrobię to sama?
  To zależy. Nie tylko od zadania, ale także od tego czy robisz coś po raz pierwszy czy masz doświadczenie. Jeśli jednak myślisz długoterminowo to wiedz, że taka współpraca zdecydowanie Ci się opłaci, ponieważ szukanie pomocy później w trybie "na już" może być tragiczne w skutkach.

  Jakie są metody i warunki płatności? Czy są jakieś ukryte koszty?
  Płatność za usługę odbywa się z góry. 50% depozyt przy rezerwacji terminu oraz pozostałe 50% tydzień przed finalnym spotkaniem. Płatności możesz dokonać PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe.

  Nie wiem od czego zacząć? Jak mam Ci przekazać co mi siedzi w głowie?
  Na początek możesz spisać swoje zadania i pomysły tak byśmy mogły wspólnie się im przyjrzeć. Jeśli ustalisz priorytety będzie Ci łatwiej stwierdzić co chcesz oddelegować. Wypracujemy sobie system komunikacji oraz weryfikacji powierzonych zadań. Wszystko po to, by ułatwić Ci pracę!
  Jakie są Twoje stawki?
  Pracuję w specyficznym modelu ONE DAY VIP DESIGN INTENSIVE, który ma na celu zapewnić najlepsze możliwe rezultaty w możliwie najkrótszym czasie. Nie jest to praca w modelu projektowym. Przyjmuje tylko kilka klientek miesięcznie. Umów się na konsultację wstępną, żeby się przekonać czy mogę Ci pomóc.

  Czy będzie mnie na Ciebie stać?
  Współpraca ze mną to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim inwestycja w rozwój swojego biznesu. Będziesz mogła w końcu zrealizować rzeczy, które odkładasz na wieczne "później", ponieważ nie masz na ich zrobienie czasu bądź nie masz odpowiedniej wiedzy. Wspólnie możemy zrealizować wszystkie plany jakie masz w głowie. Pracuj mądrze, nie ciężko!

  Chyba muszę przeznaczyć te pieniądze na coś innego, mogę odezwać się za jakiś czas?
  Cóż, możesz. Aczkolwiek czas i brak zasobów to często bolączki małych i średnich biznesów, które ograniczają ich rozwój. Współpracując ze mną nie tylko zyskujesz więcej czasu i dodatkowe ręce do pracy, ale także pełne zaangażowanie w budowę Twojego biznesu, ponieważ Twój rozwój to także mój rozwój. A co ważniejsze? Zyskujesz dodatkową motywację do spełnienia swoich marzeń ;)

  Gdzie indziej takie usługi są tańsze, czemu tak drogo?
  Kompetencje i stawki są bardzo różne w zależności od rodzaju wsparcia. Zajmuję się przede wszystkim biznesem online i pracuję z klientkami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, USA itd. Nie pracuję ze wszystkimi i jestem dość elastyczna czasowo. Jeśli nie masz pewności czy jestem dla Ciebie dobrym wyborem zajrzyj do sekcji o mnie. Pamiętaj jednak, że wysokość faktury to nie wszystko liczy się to co wnoszę do Twojego biznesu ;)
  Jak właściwie wygląda proces?
  1. Kontakt
  Wszystko zaczyna się od podjęcia decyzji. Sprawdź najbliższy możliwy termin współpracy oraz opowiedz o swojej marce. Chętnie dowiem się więcej o Tobie i Twoim pomyśle i ustalimy niezbędne kwestie :)
  2. Wideo rozmowa
  Zapraszam Cię na 45 minutową konsultację, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wspólnie ustalimy szczegóły projektu. Jeśli pojawią się wątpliwości, natychmiast je rozwieję i odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
  3. Termin & depozyt
  Wybierz dostępny termin pamiętając o tym, że musisz mieć ok 2/3 tygodni na przygotowanie się do współpracy oraz być "dostępna" podczas tego dnia więc nie wybieraj dnia, który masz zapełniony spotkaniami. Wpłać 50% depozyt by zarezerwować swój termin lub opłać całość.
  4. Koncepcja & projekt
  Po zarezerwowaniu daty otrzymasz ode mnie dwa e-maile. Drugi e-mail będzie zawierał kompleksowy przewodnik powitalny po usłudze i listę kontrolną. Ważne jest, aby przeczytać go od razu!
  5. Dzień pracy
  W dniu współpracy będziemy komunikować się za pośrednictwem wybranego przez Ciebie komunikatora, wykreślimy Twoją listę zadań! Pamiętaj jednak, że jest to wspólny proces do którego musisz się przygotować.
  6. Gotowy projekt
  Po zakończeniu naszego dnia będziesz mieć 30 dni na dalsze wsparcie, abyś mógła skontaktować się ze mną, jeśli poczujesz się zagubiona, zdezorientowana lub utkniesz na czymkolwiek związanym z pracą, którą wykonaliśmy.
  • Ula Badan
   Szybko i sprawnie! Jeszcze raz dziękuję za profesjonalne podejście do tematu, pomoc w każdym aspekcie, bezproblemowy kontakt i pełne zaangażowanie. Polecam Serdecznie współpracę z Panią Olą, zna się na tym co robi i robi to doskonale.
  • Agnieszka Jasiczek
   Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas i zapoznanie mnie z podstawami tworzenia naprawdę fajnej marki online. Tym bardziej, że zależy mi na oryginalności. Przybijam Oli wirtualną piątkę!
  • Haeshah Davis
   Ola z Glam & Rebel jest po prostu niesamowita! Jej dbałość o szczegóły i profesjonalizm to rzeczy, które najbardziej podziwiam. Jestem bardzo zadowolona z logo, które stworzyła dla mojej firmy. Gorąco ją polecam i wyślę do niej moich klientów w celu uzyskania nowego logo!
  • Terri Sharpp
   Praca z Glam & Rebel była przyjemnością. Uwielbiałem mój pakiet brandingowy, a ona wykonała świetną robotę, tworząc dla mnie idealny styl. Jej proces przebiegał bezproblemowo, profesjonalnie i był wart każdego dolara. Bardzo polecam Glam & Rebel dla wszystkich twoich potrzeb związanych z brandingiem i projektowaniem graficznym. Dziękuje Alexandra!

  My name is Axela Rinoa. I am a business coach and I deal with my clients quite comprehensively on a daily basis. In one of the last projects, I decided that I needed technical support for a website. I highly recommend Alex for her high work ethic, very effective communication throughout the cooperation and dedication to this project. If you need technical support, I really really recommend it to anyone who wants to growth!

  My name is Daria Szczawińska. I am an istagramer and entrepreneur. I work in the MLM industry. Thanks to the cooperation with Alex, I have put my profile in order and adapted it to a profit-making activity. He has enormous knowledge not only about Instagram, but also about running an online business. We are in constant contact and none of my questions have ever been left unanswered. Firecracker girl!

  Gotowa?
  Zarezerwuj mój dzień i omówmy twoje opcje oraz realistyczne działania w ciągu jednego dnia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odezwij się do mnie, postaram się rozwiać twoje wątpliwośći!
  payhip

  Favorites