Show your special announcement here or turn this off. Buy theme now!
Powered by Blogger.

On the blog

Signup Page widget

.

Moja włosowa rutyna

13 January 2021

Dzisiaj przychodzę do Ciebie z historią o mojej pielęgnacyjnej rutynie. Będzie trochę o produktach jakich używam, o tym co mi dała zmiana produktów i dlaczego polecam każdemu spróbować akurat TYCH produktów.


Posiadanie świetnych włosów naprawdę robi RÓŻNICĘ. To nie jest czcze gadanie. Nie wiem czy miałaś tak kiedyś, ale zdarzyło mi się oddać w złe ręce wygląd moich brwi... Nie pytaj jak bardzo to było tragiczne w skutkach 🙈 Tak samo źle kończy się pójście do kiepskiego fryzjera 💩 Od tamtej pory przyrzekłam sobie - nigdy więcej.

Odkąd zmieniłam produkty przestałam narzekać na włosy. W momencie, gdy piszę ten tekst używam tej samej butelki szamponu szósty miesiąc. Wydaje się niemożliwe, prawda? A jednak! Zaczęłam przygodę z tymi kosmetykami dokładnie pół roku temu i nie żałuję 💓 Za żadne skarby już bym nie zmieniła pielęgnacji włosów na inną.

Ostatnio coraz częściej dostaję pytania czego właściwie używam więc zaczynajmy:
✨ Do pierwszego mycia używam czarnego szamponu 2 w 1
✨Do drugiego mycia stosuje szampon renew chociaż całkiem możliwe, że za jakiś czas spróbuję także szamponu intensywnie nawilżającego
✨ Korzystam na zmianę z odżywki intensywnie nawilżającej oraz intensywnie naprawczej
✨ 1-2 razy w tygodniu olejek Rejuveniqe na skórę głowy + serum o podwójnym działaniu na końcówki
✨ Maska replenish ​​co 3 dni
✨ Zawsze przed stylizacją stosuję blow out cream oraz krem termoochronny
✨ Kilka rozpyleń suchego szamponu na drugi dzień przywraca włosom świeży wygląd
✨ Zwykle myję włosy co 3 lub 4 dni, w zależności od tego, jak intensywne są moje treningi

Jeszcze kilka rzeczy
✨ Używam gumek do włosów, które ich nie wyrywają i nie łamią (takich szmacianek), które możesz obejrzeć na moim Instagramie
✨ Myje włosy w określony sposób, ale o tym dowiesz się z mojego filmu na YT 

I ostatnia, ale chyba najważniejsza rzecz. Używam tych produktów zaledwie pół roku, ale jestem wdzięczna, że je poznałam i nie pozwolę dotykać moich włosów innym produktom niż te od @monatofficial.

Jeśli chcesz ulepszyć swoje produkty do pielęgnacji włosów w wielkim stylu, porozmawiajmy o zostaniu jednym z moich klientów VIP. VIP-y oszczędzają 15% na wszystkich produktach (tak, oprócz wbudowanej zniżki na stronie internetowej przy zamówieniach online), otrzymują bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach o określonej wartości, dostęp do niesamowitych wyprzedaży, możliwość wyboru ekskluzywnego darmowego produktu dla każdego w miesiącu, w którym złożyli kwalifikujące się zamówienie i mnóstwo dodatkowych korzyści.

Dla wyjaśnienia bycie klientem VIP nie oznacza automatycznej wysyłki ani miesięcznego programu zamówień! Możesz rozłożyć swoje zamówienia VIP na rok w zależności od potrzeb, więc nigdy nie utkniesz ze zbyt dużą ilością produktu. Uzyskaj więcej informacji tutaj lub wyślij mi e-mail, aby zostać dzisiaj VIP-em.


Alexandra
A lover of heavy sounds, a fan of sneakers, a cat mom and a promoter of life on own terms. Addicted to chocolate, coffee and meat throwing. Founder of the brand Glam And Rebel, which arose from the need to share good. If you like emotional lyrics with a hint of sarcasm and sometimes irony for intelligent viewers of the world, then you will find something for yourself.

Post a Comment

payhip

Favorites